093 435 73 83
063 155 85 95

Про нас

Період між теплою осінню і обнадійливою весною, який треба пережити?

Ми, молода команда українського бренду теплих шкарпеток «Barashko», — змінимо твоє враження про холод! Ми мріємо аби за сірими засніженими вікнами народжувались яскраві зимові історії, а відчуття комфорту і тепла не залишало власника «Barashko» ні на мить. Тепла атмосфера Різдва і затишних вечорів біля каміну надихнула нас на створення першої лінійки шкарпеток. Вдягнувши «Barashko» один раз, ти зрозумієш, зимувати – це круто!

Виробництво:

Про що ти думаєш, почувши «Зроблено в Україні»?

— Краще б вже Польща? Або під кінець, Китай?

— Куплю бо країні це треба?

Ми хочемо змінити твоє ставлення до українського продукту. Шкарпетки «Barashko» — це безумовна якість і, звісно, ціна. Наше виробництво знаходиться далеко від великих міст, на Західній Україні, відтак ми маємо можливість виготовляти і продавати «Barashko» за помірними цінами. Склад: 80% котон, 15% поліамід, 5% спандекс — останній складник дозволяє тримати форму речей і не псуватись.

3869_s-charles-collezione-yarn-138678329267467408226-wool-wallpapers

Дизайн:

Не тільки комфортно, але й красиво – це наше правило.

Ми хочемо аби «Barashko» міг носити кожен у родині, відтак розробили дизайн для дітей, жінок і чоловіків. Для чоловіків ми обрали пастельні темні відтінки, із внутрішньою бавовняною підкладкою, які стануть чудовим подарунком коханому чи другу. Жіночі «Barashko» — це вибух яскравих емоцій і затишку. Тема скандинавських зимових вечорів у поєднанні з ніжною білою окантовкою ідеально вкриє її ніжки. Дитяча лінія «Barashko» — це міцні кольорові шкарпетки, спеціально для безпечного ковзання малечі по дому. Додаткові гумові крапки на стопі дозволяють дітям носити «Barashko» замість капців удома.